brykiet drzewnysprzedaż brykietu

Wysokiej jakości brykiet - Lublin i okolice

Na przestrzeni ostatnich lat brykiet drzewny stał się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych materiałów opałowych. Klienci coraz częściej wybierają alternatywny rodzaj opału, jakim jest brykiet, ponieważ jest wysokokaloryczny i posiada doskonałe właściwości grzewcze oraz niezwykle konkurencyjną cenę.

Ella to zaufany producent brykietu z Lublina. W naszej ofercie dostępny jest naturalny brykiet, który produkujemy z wiórów, trocin dębowych oraz trocin bukowych bez szkodliwych domieszek kleju. Nie sprzedajemy brykietu z domieszką słomy i zboża.

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Naturalny brykiet w trakcie spalania wydziela ze swojej masy tylko 1% popiołu, dzięki czemu pozostawia czyste przewody kominowe. To ułatwia eksploatację kominka lub pieca. Największym atutem naturalnego brykietu jest fakt, że jedynym spoiwem stosowanym podczas produkcji brykietu z trocin jest naturalna celuloza zawarta w drewnie. Przy jego produkcji nie używa się żadnych nienaturalnych środków klejących, które są groźne dla zdrowia. Dzięki temu wytwarzanie tego rodzaju opału jest proekologiczne i przyjazne dla środowiska. Brykiet opałowy jest wielką konkurencją dla tradycyjnych środków opałowych i powoli wypiera je z rynku. Czy wiedzą Państwo o tym, że 750 kg (paleta) brykietu drzewnego z powodzeniem zastępuje 500 kg węgla kamiennego lub 400 l oleju opałowego? Trudno wyobrazić sobie lepszy, bardziej ekologiczny materiał grzewczy.

Charakterystyka oferowanego brykietu

Oferowany przez nas brykiet jest bezpieczny dla zdrowia i zapewnia długi czas palenia. Brykiet, poza wymienionymi zaletami, jest również niezwykle łatwy w przechowywaniu i układaniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do składowania w niewielkich przydomowych garażach oraz piwniczkach. Doskonały do stosowania zarówno w kominkach, jak i w piecach podłączonych do centralnego ogrzewania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Nie warto się zastanawiać. Już dziś zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej siedziby i do zasięgnięcia fachowej porady. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią szczegółową ofertę firmy Ella dotyczącą sprzedaży brykietu.

Hurtownia odzieży ochronnej i artykułów bhp
Oferta chemii gospodarczej