Oferta obejmuje:

✓ sprzedaż paliwa ✓ sprzedaż oleju napędowego ✓ sprzedaż oleju grzewczego Jak się ustala ceny paliw? W Polsce ceny paliw warunkowane są przez producentów, na których decyzję wpływają zjawiska zachodzące na światowych rynkach produktów naftowych oraz stan gospodarki krajowej i polityki fiskalnej państwa. Na detaliczne ceny paliw składają się przede wszystkim: ✓ podatki nakładane na paliwa; VAT i akcyza ✓ cena ropy naftowej oraz gotowych produktów na światowych giełdach ✓ kurs dolara ✓ warunki na rynku krajowym kształtowane przez konkurencję.

Dostawy paliwa – olej napędowy i opałowy

Dzięki współpracy z jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej – PKN Orlen, możemy zaproponować naszym klientom dostawy najwyższej jakości paliw, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. W stałej ofercie znajduje się paliwo samochodowe, olej grzewczy. W sprzedaży posiadamy również paliwo bez dodatku BIO (olej napędowy). Paliwo sprowadzamy od cenionych importerów, którzy posiadają wpłaconą kaucję gwarancyjną w Ministerstwie Finansów w kwocie 3000000 zł. Dzięki doskonałej organizacji logistycznej zakupiony u nas olej napędowy, opałowy i inne paliwa dostarczamy w miejsce wskazane przez klienta. Zespół naszych pracowników dokłada wszelkich starań, by jakość obsługi ciągle się poprawiała, a grono naszych klientów stale rosło. Wysokogatunkowe paliwa i szybki, bezpieczny transport przyczyniają siępaliwo dostawy Lublin do wzrostu naszej popularności i poszerzania działalności. Zapraszamy do kontaktu.

Olej opałowy – atuty

Warto przekonać się do tego rodzaju produktu.  Olej opałowy jest wykorzystywany głównie do ogrzewania budynków mieszkalnych i ze względu na swoje zalety zyskał już liczne grono zwolenników. Swoim wyglądem przypomina on olej napędowy. Za olejem napędowym przemawia m.in. jego łatwa dostępność, brak zagrożenia wybuchem oraz możliwość automatyzacji obsługi kotła. Warto też wiedzieć, że ceny oleju grzewczego podlegają sezonowym zmianom w ciągu roku, dlatego warto je uważnie śledzić. Kontakt
najwyższej jakości paliw
stałej ofercie znajduje się paliwo samochodowe, olej grzewczy