Nasza oferta paliw i olejów

✓ sprzedaż paliwa ✓ sprzedaż oleju napędowego ✓ sprzedaż oleju grzewczego Jak się ustala ceny paliw? W Polsce ceny paliw warunkowane są przez producentów, na których decyzję wpływają zjawiska zachodzące na światowych rynkach produktów naftowych oraz stan gospodarki krajowej i polityki fiskalnej państwa. Na detaliczne ceny paliw składają się przede wszystkim: ✓ podatki nakładane na paliwa; VAT i akcyza ✓ cena ropy naftowej oraz gotowych produktów na światowych giełdach ✓ kurs dolara ✓ warunki na rynku krajowym kształtowane przez konkurencję.

Dostawy paliwa – olej napędowy i opałowy z Lublina

Dzięki współpracy z jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej, PKN Orlen, możemy zaproponować naszym Klientom dostawy paliw o najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Szczegóły naszej oferty

Wysokogatunkowe paliwa i szybki, bezpieczny transport przyczyniają się do wzrostu naszej popularności i poszerzania działalności naszej firmy. W stałej ofercie znajduje się paliwo samochodowe oraz olej grzewczy. W sprzedaży mamy również paliwo bez dodatku BIO (olej napędowy). Paliwo sprowadzamy od cenionych importerów, którzy wpłacili kaucję gwarancyjną w Ministerstwie Finansów w kwocie 3 000 000 złotych.

Dzięki doskonałej organizacji logistycznej zakupiony u nas olej napędowy, opałowy i inne paliwa dostarczamy w miejsce wskazane przez Klienta. Zaufany zespół pracowników dokłada wszelkich starań, by jakość obsługi ciągle się poprawiała, a grono naszych kontrahentów stale rosło.

Olej opałowy z hurtowni Ella w Lublinie – atuty

Olej opałowy jest wykorzystywany głównie do ogrzewania budynków mieszkalnych i ze względu na swoje zalety zyskał już liczne grono zwolenników. Swoim wyglądem przypomina olej napędowy.

Warto przekonać się do tego produktu.  Za olejem napędowym przemawia m.in. jego łatwa dostępność, brak zagrożenia wybuchem oraz możliwość automatyzacji obsługi kotła. Warto też wiedzieć, że ceny oleju grzewczego podlegają sezonowym zmianom w ciągu roku, dlatego warto je uważnie śledzić.

Kontakt
najwyższej jakości paliw
stałej ofercie znajduje się paliwo samochodowe, olej grzewczy